Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  VMware Workstation


  VMware logo

  VMware Workstation 11 je lídrem na trhu softwaru k virtualizaci. Nabídka firmy VMware v případě softwaru Workstation zahrnuje komerční a akademické licence prodávané ve formě elektronických licencí (ESD).

   

  V nejnovější verzi Workstation umožňuje vytváření strojů i s 16 virtuálními procesory a 8 TB virtuální paměti. Novinkou je funkce Easy Install, díky níž je zprovozňování virtuálních strojů na počítačích s nejnovějšími verzemi systémů Windows a Linux o mnoho jednodušší. V porovnání s předchozími verzemi programu byl zvýšen na 20 také maximální počet obsluhovaných virtuálních sítí.

   

  K nejdůležitějším funkcím Workstation lze přičíst možnost vytvoření cloudu ve vlastním počítači a také správu platformy VMware vSphere v každé edici tohoto softwaru. VMware Workstation 11 plně spolupracuje se systémy Linux a Windows, včetně nejnovějšího Windows 8.1. Pro uživatele starších verzí VMware Workstation 9.x a 10.x byly připraveny aktualizace k nejnovější verzi softwaru.

  Aktuální akce:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner