OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
VMware vSphere

VMware logo

Platforma VMware vSphere 6 je dostupná, podobně jako většina softwaru firmy VMware - ve formě licencí určených ke komerčnímu a akademickému využití.

 

Aby byla nabídka co nejlépe přizpůsobena požadavkům klientů a umožněno maximální snížení nákladů na implementaci virtualizace do firemní informační sítě, připravila firma VMware různorodé balíčky softwaru vSphere.

 

VM vSphere je balíček odpovídající malým firmám s omezeným rozpočtem, které chtějí využít široké přednosti virtualizace, obsahuje 3 licence a server spravující balíček vCenter VMware vSphere 6 Essentials, v rámci něhož získá kupující možnost instalovat platformu vSphere v nejnovější verzi na 3 fyzické servery vybavené maximálně 2 procesory (bez limitu počtu jader).

 

Pro nejnáročnější uplatnění a větší organizace budou odpovídající balíčky VMware vSphere 6 Standard a VMware vSphere 6 Enterprise.

 

Licence na VMware vSphere 6 je dostupná také mimo balíčky.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění