0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
VMware Fusion

VMware logo

Software VMware Fusion je řešení podobně jako VMware Workstation určené k vytváření a práci v prostředí virtuálních strojů, je však určeno uživatelům počítačů Mac pracujících se systémem Mac OS X.

 

Díky využití VMware Fusion je možné jednoduché vytvoření virtuálních strojů s konkurenčními operačními systémy jako je Microsoft Windows a Linux. Díky uplatnění takového řešení je možná práce s programy a aplikacemi, které neobsluhuje OS X.

 

Rozsáhlá funkčnost VMware Fusion umožňuje libovolnou konfiguraci virtuálních strojů - připsání požadovaného počtu jader procesoru a jiných zásob zařízení. Umožňuje to zachovat plnou škálovatelnost využití zařízení ke konkrétním potřebám.

 

Nejnovější verzi programu tvoří VMware Fusion 6 Professional Edition, pro níž je dostupná komerční a akademická licence. Pro uživatele starších verzí Fusion 4.x, 5.x a 5.x Pro jsou dostupné aktualizace k současné verzi programu za atraktivní ceny.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění