0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Veeam

Veeam logo

Firma Veeam se soustředí na vývoj systémů, které umožňují firmám nabídnout nepřetržitý provoz - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu (tzv. Always-On Business). Výrobce reagoval na výzvy spojené s rostoucími potřebami zákazníků a vytvořil nový segment na trhu. Veeam podporuje dynamický rozvoj a vychází vstříc měnícím se reáliím ve světě nejnovějších technologií, proto neustále rozšiřuje svou nabídku a skupinu uživatelů svých produktů.

 

Díky bleskovému procesu obnovy dat, nízkému riziku ztráty dat a komplexní ochraně je prostředí využíváno optimálně, zaručuje správný provoz a maximálně využívá potenciál dostupných prostředků.

 

Veeam Availability Suite s Veeam Backup&Replication, které je založeno na virtualizaci, technologii paměti typu mass storage a cloudu, provádí zadané úkoly rychleji, minimalizuje riziko a umožňuje ušetřit kapitálové a provozní náklady.

 

Cílem firmy je eliminovat deficit dostupnosti, který si seriózní firmy nemohou dovolit. Nonstop přehled o službách a aplikacích je základ, který má vliv na nepřetržitou obchodní činnost. Stává se, že IT oddělení celé hodiny pracují na opětovném zprovoznění či obnově aplikací. Takové situace jsou z hlediska uživatelů a zaměstnanců naprosto nepřípustné. Dlouhodobá nedostupnost prostředků ochromuje práci, zdržuje rozvoj a také přímo způsobuje ztrátu zákazníků.

 

Modernizovaná datová centra jsou schopna na základě paměťových snapshotů, virtualizací a řady jiných technologií dosáhnout parametrů RPO a RTO ó hodnotě do 15 minut. Díky tomu se firmy nemusí obávat zpoždění či neplánovaných výpadků nebo prudkého nárůstu množství dat.

 

Firma Veeam byla založena roku 2006. Její hlavní sídlo se nachází ve švýcarském městě Baare., zatímco její pobočky jsou rozesety po celém světě Její produkty se těší velké oblibě. V současné době má společnost 27 000 ProPartnerů ia přes 121 500 zákazníků.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění