OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
UniFi Voip

Ubiquiti logo

Důležitým prvkem systému UniFi Enterprise je nabídka telefonie VoIP. Telefony UniFi VoIP Phone jsou stolní smartfony vybavené širokoúhlými displeji dokonalé kvality navrženými tak, aby maximálně usnadnily komunikaci a organizaci, přičemž je tak zvyšována produktivita uživatele.  Všechny telefony pracují s populárním operačním systémem Android, díky němuž lze používat mnoho externích aplikací, které zvyšují jejich funkčnost.

 

Nabídka Ubiquiti zahrnuje 3 moderní telefony VoIP - modely UVP, UVP-PRO a UVP-Executive.

 

UVP je základní model s 5palcovým barevným dotykovým displejem. U modelu UVP-Pro lze najít dodatečně kameru, Wi-Fi připojení a možnost využití technologie Bluetooth. Modelem nejvyšší třídy v rámci této série je telefon UVP-Executive, který nabízí větší, 7palcový displej orientovaný vodorovně, určený především ke komfortnímu vedení videorozhovorů a telekonferencí. Telefon je také vybaven kvalitním systémem stereo.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění