Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


Ubiquiti logo

Ubiquiti UniFi Security Gateway rozšiřuje nabídku systému UniFi Enterprise o kompatibilní řešení z oblasti routingu a bezpečnosti. Malá a elegantní zařízení spojují dohromady pokročilé bezpečnostní funkce a výkonnou technologii routingu, která umožňuje přenos až milionu balíčků za sekundu.

 

Zařízení je vybaveno 3 porty Ethernet a je plně kompatibilní s UniFi řadičem v4.x. Kryt byl navržen tak, aby se bylo možné vyhnout nutnosti instalovat systém chlazení, a přitom byl zaručen tichý provoz brány.

 

Série UniFi Enterprise zahrnuje také vyhrazený přepínač Ubiquiti UniFi Switch, dostupný ve 4 modelech – 24portových 250W a 500W a dále vybavených 48 porty 500W a 750W.

 

Tyto přepínače důmyslně odhalují zařízení  802.3af/at, díky čemuž automaticky využívají PoE. Podobně jako v případě USG a dalších zařízení série UniFi Enterprise, slouží ke správě switchů software UniFi Controller, který umožňuje snadné začlenění a pozdější obsluhu sítě.

Aktuální akce:
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení