OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
UniFi Protect

Ubiquiti logo

Firma Ubiquiti nabízí komplexní řešení z oblasti monitoringu v podobě systému vytvořeného zařízeními série AirCam, které obsluhuje software AirVision.

 

Řada monitorovacích kamer a příslušenství AirCam umožňuje monitorovat interiéry budov i otevřené prostory. Základem systému je kamera airCam, přičemž nabídku doplňuje širokoúhlá kamera AirCam Dome a AirCam Mini určená ke kancelářskému využití.

 

Všechny druhy kamer série AirCam nabízejí záznam obrazu ve vysoké kvalitě 720p, s rychlostí 30 oken za sekundu, důsledkem čehož je plynulé a čisté zobrazení monitorovaných prostorů.

 

Obraz zaznamenaný kamerami může být zálohován na záznamové zařízení AirVision NVR vybavené harddiskem s kapacitou 500 GB, což odpovídá cca 400 hodinám nahrávek s rozlišením 720p. AirVision NVR je zařízením typu plug-and-play s nainstalovaným softwarem AirVision, díky čemuž je připraveno k práci po připojení a několikaminutové, snadné konfiguraci.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění