Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Ubiquiti UniFi


  Ubiquiti logo

  UniFI představuje revoluční systém sítě WiFi, který se vyznačuje neomezenou škálovatelností a výkonností nejvyšší úrovně, se zachováním atraktivních cen. Snadnou konfiguraci, optimalizaci práce a efektivní správu sítě zajišťuje software UniFI vysoké kvality.

   

  U zařízení UniFI Enterprise WiFi System byla použita nejnovější technologie WiFi 802.11ac MIMO, která umožňuje dosáhnout velmi vysoké rychlosti přenosu dat na velké vzdálenosti – až do 200 metrů bez poklesu výkonnosti. Tato vlastnost ve spojení s nelimitovanou škálovatelností systému umožňuje vytvořit s퍝 WiFi, která pokrývá libovolnou velikost prostranství, na kterém se nacházejí budovy i těch největších podniků a vysokých škol.

   

  Nabídka Ubiquiti v oblasti řešení WiFi zahrnuje přístupové body určené k práci v místnostech i v otevřeném prostoru. Maximální rychlost přenosu dat v technologii 2,4 GHz činí 450 MB/s, a při 5 GHz až 1,3 GB/s. Nejrychlejším modelem mezi přístupovými body je UniFI AP-AC.

  Aktualne promocje:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner