OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Ubiquiti UniFi

Ubiquiti logo

UniFI představuje revoluční systém sítě WiFi, který se vyznačuje neomezenou škálovatelností a výkonností nejvyšší úrovně, se zachováním atraktivních cen. Snadnou konfiguraci, optimalizaci práce a efektivní správu sítě zajišťuje software UniFI vysoké kvality.

 

U zařízení UniFI Enterprise WiFi System byla použita nejnovější technologie WiFi 802.11ac MIMO, která umožňuje dosáhnout velmi vysoké rychlosti přenosu dat na velké vzdálenosti – až do 200 metrů bez poklesu výkonnosti. Tato vlastnost ve spojení s nelimitovanou škálovatelností systému umožňuje vytvořit s퍝 WiFi, která pokrývá libovolnou velikost prostranství, na kterém se nacházejí budovy i těch největších podniků a vysokých škol.

 

Nabídka Ubiquiti v oblasti řešení WiFi zahrnuje přístupové body určené k práci v místnostech i v otevřeném prostoru. Maximální rychlost přenosu dat v technologii 2,4 GHz činí 450 MB/s, a při 5 GHz až 1,3 GB/s. Nejrychlejším modelem mezi přístupovými body je UniFI AP-AC.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění