0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Ubiquiti Mini-PCI & Embedded Systems

Ubiquiti logo

Nabídka rádiových modulů firmy Ubiquiti zahrnuje série XtreamRange a SuperRange. Modely XR3, XR5, XR7 a XR9, které tvoří řadu XtreamRange, se mezi sebou liší obsluhovaným pásmem a nabízeným pokrytím. Model XR5 zajišťuje rekordní pokrytí až 300 kilometrů. XR5 je také modulem, který se těší největší popularitě mezi všemi zařízeními XtreamRange.

 

Druhou část nabídky radiových modulů Ubiquiti tvoří zařízení SuperRange, včetně modelů SR4, SR5, SR9, SR71E, SR71-15, SR71-A a SR9.

 

Karta miniPCI SR71-15 je založena na chipsetu Atheros AR9220 s obsluhou DFS. Jde o vysokovýkonný radiový modul pracující v pásmu 5GHz, který garantuje žádoucí posílení signálu i při nejnáročnějších konfiguracích.  Díky využití technologií, které jsou v souladu se standardem IEE 802.11 a/n, může SR71-15 zasílat data s rychlostí do 300 MB/s, přičemž výkon do 500mW umožňuje realizovat rádiové spojení na vzdálenost více než 50km.

 

K nejpopulárnějším kartám série SuperRange patří modely SR71E, SR71-15 a SR5.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění