OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Ubiquiti mFi

Ubiquiti logo

Řada produktů mFI zahrnuje inovační řešení v oblasti zařízení a softwaru, které spolu tvoří systém komunikace mezi zařízeními, jehož cílem je programování a automatizace stanovených úloh.

 

Mezi příkladným použitím systémů mFI lze uvést např. automatické zapínání ventilátorů, pokud teplota v místnosti překročí stanovenou hranici nebo zapnutí osvětlení v místnosti poté, co je detekován pohyb.

 

Zařízení, která jsou součástí systému mFI, jsou rozdělena na 3 série výrobků. mPort to jsou prvky odpovídající za připojení externích a systémových zařízení k síti mFI obsluhující technologii WiFi a Ethernet. mSensor zahrnuje všechna čidla, mimo jiné pohybová čidla určená k montáži na stěnách a stropech, teplotní čidla nebo dveřní čidla. mPower to jsou zařízení, která v sobě spojují funkčnost napájecí lišty, monitor spotřeby energie, přičemž také zajišťují spojení se sítí.

 

Celý systém je spravován vyhrazeným softwarem UniFI.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění