Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


sunMAX – inovativní solární systém od Ubiquiti

Kategorie sunMAX zahrnuje pokročilá solární řešení, která účinně eliminují problémy s využíváním solárních technologií. V návaznosti na to, že dynamický rozvoj trhu solární energie vyžaduje od firem stálý vývoj, se výrobce zaměřil na nabídku zařízení, která předcházejí potřeby odběratelů.


Funkční hardware a software


Součástí soupravy jsou hardwarová a softwarová řešení. Použití nabízeného zařízení se – kromě úspornosti a možnosti využívat nejmodernější technologie – pojí také se zjednodušeným rozvodem, optimálním výkonem s použitím mikroměničů, intuitivní montáží a soupravou integrovaných prvků. Díky vyhrazenému softwaru sunMAX obsluha a konfigurace systému nezpůsobují ani ty nejmenší problémy. Uživatelé mohou také používat mobilní nástroje usnadňující instalaci a umožňující dálkové ovládání.


Pohodlí a intuitivnost


Kompletní řešení sunMAX se vyznačuje jednoduchostí obsluhy a bezpečností. Montážní soupravy jsou k dispozici pro různé střešní krytiny. Díky škálovatelnosti se dokonale osvědčují jak u malých, tak u rozsáhlých rozvodů.

 

Info Box
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-71%
-14%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení