Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Příslušenství Ubiquiti


  Ubiquiti logo

  Plně kompatibilní příslušenství z nabídky Ubiquiti se všemi zařízeními, zhotovené z materiálů nejvyšší kvality, na které se vztahuje plná záruka, zaručují nejlepší provozní parametry hlavních součástí síťové infrastruktury.

   

  TOUGHCable jsou kabely splňující nejvyšší standardy, určené k práci se zařízeními Ubiquiti. Zajišťují výkonnou ochranu před elektrostatickými výboji, které jsou nejčastější příčinou poškození elektronických zařízení.

   

  Ubiquiti Airmax Universal Mounting Bracket (UBAM) umožňují mimořádnou flexibilitu a pohodlnost montáže prvků síťové infrastruktury, které se nacházejí vně budov. Zájem uživatelů o zařízení série NanoStation musí vzbudit úchyt Nanostation Window/Wall Mount, který umožňuje montáž na stěny a do oken.

   

  Široká nabídka kabelů a spojů pracujících technologií Power over Ethernet umožňuje flexibilní konfiguraci a rozmístění prvků infrastruktury, zároveň zaručuje energetickou úspornost a kontrolu nad každým zařízením v síti.

  Aktuální akce:
  -10%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner