OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Příslušenství Ubiquiti

Ubiquiti logo

Plně kompatibilní příslušenství z nabídky Ubiquiti se všemi zařízeními, zhotovené z materiálů nejvyšší kvality, na které se vztahuje plná záruka, zaručují nejlepší provozní parametry hlavních součástí síťové infrastruktury.

 

TOUGHCable jsou kabely splňující nejvyšší standardy, určené k práci se zařízeními Ubiquiti. Zajišťují výkonnou ochranu před elektrostatickými výboji, které jsou nejčastější příčinou poškození elektronických zařízení.

 

Ubiquiti Airmax Universal Mounting Bracket (UBAM) umožňují mimořádnou flexibilitu a pohodlnost montáže prvků síťové infrastruktury, které se nacházejí vně budov. Zájem uživatelů o zařízení série NanoStation musí vzbudit úchyt Nanostation Window/Wall Mount, který umožňuje montáž na stěny a do oken.

 

Široká nabídka kabelů a spojů pracujících technologií Power over Ethernet umožňuje flexibilní konfiguraci a rozmístění prvků infrastruktury, zároveň zaručuje energetickou úspornost a kontrolu nad každým zařízením v síti.

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění