Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  EdgeMax


  Ubiquiti logo

  Série Edgemax představuje routery a switche Ubiquiti, které se těší velkou popularitou a renomé, přičemž jsou tyto prvky síťové infrastruktury používány ve více než 100 zemích světa. Serie EdgeMax zahrnuje switche EdgeSwitch a 4 routery určené k různorodým potřebám klientů.

   

  EdgeRouter Lite se proslavil jako první zařízení tohoto typu na světě, které obsluhuje více než 1 milion balíčků za sekundu, přičemž stojí méně než 100$. Router je vybavený procesorem Dual-Core MIPS64, interní pamětí s kapacitou 2GB a 512 MB paměti RAM DDR2 – tyto parametry z něj vytváří ekonomickou volbu pro malé a střední firmy, v síti pak jsou využívány k základní komunikaci a výměně dat.

   

  EdgeRouter PoE je zařízení vybavené zabudovaným switchem a 5 nastavitelnými porty PoE, určené k pokročilým obchodním uplatněním.

   

  EdgeRouter a EdgeRouter PRO jsou nejsilnějšími zástupci v nabídce routerů Ubiquiti. Obě zařízení byla vybavena 8 porty a možností montáže do serverových skříní a na stojany. Obsluha více než 2 milionů balíčků za sekundu a rychlost 8Gbps pro 512bitové balíčky zaručuje výkonnost a propustnost nezbytnou v nejnáročnějších informačních střediscích.

   

  Switche představují jeden z klíčových prvků síťové infrastruktury, na což pamatovala firma Ubiquiti při vytváření nabídky EdgeSwitch. Tyto přepínače nabízejí unikátní výsledky v kategoriích propustnosti, odolnosti a spolehlivosti. Propustnost 24portových modelů může činit až 26 Gbps, zatímco 48portových až 70 Gbps.

   

  Série EdgeSwitch zahrnuje modely vybavené 24 porty – 250W a 500W a dále 48portové 500W a 750W.

  Aktualne promocje:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner