Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Ubiquiti logo

Série Edgemax představuje routery a switche Ubiquiti, které se těší velkou popularitou a renomé, přičemž jsou tyto prvky síťové infrastruktury používány ve více než 100 zemích světa. Serie EdgeMax zahrnuje switche EdgeSwitch a 4 routery určené k různorodým potřebám klientů.

 

EdgeRouter Lite se proslavil jako první zařízení tohoto typu na světě, které obsluhuje více než 1 milion balíčků za sekundu, přičemž stojí méně než 100$. Router je vybavený procesorem Dual-Core MIPS64, interní pamětí s kapacitou 2GB a 512 MB paměti RAM DDR2 – tyto parametry z něj vytváří ekonomickou volbu pro malé a střední firmy, v síti pak jsou využívány k základní komunikaci a výměně dat.

 

EdgeRouter PoE je zařízení vybavené zabudovaným switchem a 5 nastavitelnými porty PoE, určené k pokročilým obchodním uplatněním.

 

EdgeRouter a EdgeRouter PRO jsou nejsilnějšími zástupci v nabídce routerů Ubiquiti. Obě zařízení byla vybavena 8 porty a možností montáže do serverových skříní a na stojany. Obsluha více než 2 milionů balíčků za sekundu a rychlost 8Gbps pro 512bitové balíčky zaručuje výkonnost a propustnost nezbytnou v nejnáročnějších informačních střediscích.

 

Switche představují jeden z klíčových prvků síťové infrastruktury, na což pamatovala firma Ubiquiti při vytváření nabídky EdgeSwitch. Tyto přepínače nabízejí unikátní výsledky v kategoriích propustnosti, odolnosti a spolehlivosti. Propustnost 24portových modelů může činit až 26 Gbps, zatímco 48portových až 70 Gbps.

 

Série EdgeSwitch zahrnuje modely vybavené 24 porty – 250W a 500W a dále 48portové 500W a 750W.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-2%
-24%
-20%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení