0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
EdgeMax

Ubiquiti logo

Série Edgemax představuje routery a switche Ubiquiti, které se těší velkou popularitou a renomé, přičemž jsou tyto prvky síťové infrastruktury používány ve více než 100 zemích světa. Serie EdgeMax zahrnuje switche EdgeSwitch a 4 routery určené k různorodým potřebám klientů.

 

EdgeRouter Lite se proslavil jako první zařízení tohoto typu na světě, které obsluhuje více než 1 milion balíčků za sekundu, přičemž stojí méně než 100$. Router je vybavený procesorem Dual-Core MIPS64, interní pamětí s kapacitou 2GB a 512 MB paměti RAM DDR2 – tyto parametry z něj vytváří ekonomickou volbu pro malé a střední firmy, v síti pak jsou využívány k základní komunikaci a výměně dat.

 

EdgeRouter PoE je zařízení vybavené zabudovaným switchem a 5 nastavitelnými porty PoE, určené k pokročilým obchodním uplatněním.

 

EdgeRouter a EdgeRouter PRO jsou nejsilnějšími zástupci v nabídce routerů Ubiquiti. Obě zařízení byla vybavena 8 porty a možností montáže do serverových skříní a na stojany. Obsluha více než 2 milionů balíčků za sekundu a rychlost 8Gbps pro 512bitové balíčky zaručuje výkonnost a propustnost nezbytnou v nejnáročnějších informačních střediscích.

 

Switche představují jeden z klíčových prvků síťové infrastruktury, na což pamatovala firma Ubiquiti při vytváření nabídky EdgeSwitch. Tyto přepínače nabízejí unikátní výsledky v kategoriích propustnosti, odolnosti a spolehlivosti. Propustnost 24portových modelů může činit až 26 Gbps, zatímco 48portových až 70 Gbps.

 

Série EdgeSwitch zahrnuje modely vybavené 24 porty – 250W a 500W a dále 48portové 500W a 750W.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění