0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
airMax

Ubiquiti logo

Ubiquitu airMAX představuje širokou paletu zařízení a řešení z oblasti bezdrátového přístupu k síti. Zařízení této řady výrobků jsou využívána po celém světě mnoha dodavateli internetu k zajištění vysoké rychlosti a dostupnosti sítě i v těch místech, která jsou z logistického hlediska nejkomplikovanější.

 

Ze strany zařízení zahrnuje AirMax výrobky série Rocket M, Bullet M, NanoStation M, PowrBridge M, NanoBeam M, Nano Bridge M, airGrid M, airGateway, PicoStation M, dále antény Omni, Sector, RocketDish a Yagi - takto široká nabídka je zárukou flexibility a škálovatelnosti sítě navržené s využitím produktů Ubiquiti.

 

Provoz sítě vytvořené pomocí uváděných zařízení hlídá specializovaný software airOS V. Je to intuitivní profesionální rozhraní snadné k obsluze, vybavené mnoha pokročilými funkcemi ke správě i těch nejrozsáhlejších bezdrátových sítí.

 

Nabídku AirMax doplňují doplňková zařízení, jako jsou mimořádně výkonné přepínače série TOUGHSwitch, adaptéry POE a kabeláž, která se vyznačuje nejlepšími parametry.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění