Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  AirFiber


  Ubiquiti logo

  AirFiber je systém antén vysoké úrovně sloužící k bezdrátovému přenosu internetu na velké vzdálenosti, určených k využití dodavateli internetu a jinými subjekty z odvětví IT.

   

  AirFiber 5 operuje v pásmu 5 GHz a umožňuje přenosovou rychlost až 1 GB/s. Díky inovační technologii Ubiquiti eXtended Range pokryje více než 100km. Antény jsou napájeny prostřednictvím sítě Ethernet. Důležitou předností je velká odolnost proti nepříznivým atmosférickým podmínkám - zařízení může pracovat při teplotách od -40 do +55°C , přičemž vydrží poryvy větru s rychlostí do 200 km/h.

   

  Nejnovějším řešením nabídky Ubiquiti jest airFiber24 vybavený dvojitým nezávislým systémem antén 2x2 MIMO, který pracuje v pásmu 24 GHz bez licence v FDD i HDD. Pokrytí antén airFiber24 činí více než 13 kilometrů, přičemž přenosová rychlost dat může dosahovat až 1,4 GB/s. Zařízení lze snadno instalovat, může ho jednoduše upevnit 1 osoba. Integrované přijímače GPS automaticky určují polohu a požadovaný úhel nastavení zařízení.

  Aktuální akce:
  -10%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner