0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
AirFiber

Ubiquiti logo

AirFiber je systém antén vysoké úrovně sloužící k bezdrátovému přenosu internetu na velké vzdálenosti, určených k využití dodavateli internetu a jinými subjekty z odvětví IT.

 

AirFiber 5 operuje v pásmu 5 GHz a umožňuje přenosovou rychlost až 1 GB/s. Díky inovační technologii Ubiquiti eXtended Range pokryje více než 100km. Antény jsou napájeny prostřednictvím sítě Ethernet. Důležitou předností je velká odolnost proti nepříznivým atmosférickým podmínkám - zařízení může pracovat při teplotách od -40 do +55°C , přičemž vydrží poryvy větru s rychlostí do 200 km/h.

 

Nejnovějším řešením nabídky Ubiquiti jest airFiber24 vybavený dvojitým nezávislým systémem antén 2x2 MIMO, který pracuje v pásmu 24 GHz bez licence v FDD i HDD. Pokrytí antén airFiber24 činí více než 13 kilometrů, přičemž přenosová rychlost dat může dosahovat až 1,4 GB/s. Zařízení lze snadno instalovat, může ho jednoduše upevnit 1 osoba. Integrované přijímače GPS automaticky určují polohu a požadovaný úhel nastavení zařízení.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění