0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Ubiquiti

Ubiquiti logo

Ubiquiti Networks je americká firma, která vznikla v roce 2005. Nabídka produktů firmy se skládá především z bezdrátových zařízení určených především pro malé a střední firmy.

 

Hlavním cílem firmy Ubiquiti je zmenšení digitální propasti budováním komunikačních sítí na celém světě. Přední série zařízení airMAX ™, Unifi ™, airFiber ™, airVision ™, MFI ™ a EdgeMAX ™ jsou spojením inovativních řešení s moderní technologií a atraktivní cenou. Všechny tyto prvky tvoří ideální podporu pro uživatele s cílem eliminovat překážky v komunikaci.

 

Ubiquiti je univerzální řešení založené na otevřené architektuře. Použití pokročilého operačního  systému, jakým je Air OS, umožňuje plně využívat zařízení na něm založená. K nim řadíme routery, switche, bridge, stanice point-to-point, stanice point-to-multiple-point a dále také systémy monitoringu CCTV.

 

Zařízení firmy Ubiquiti jsou vybavena mnoha unikátními funkcemi jako je například regulace ovládání průchodnosti (přijímání/odesílání dat), klient PPPoE, regulace šířky kanálu (5/10/20 MHz) a QoS pro kvalitu služby 802.11e. Zajímavou vychytávkou zařízení je také Software Development Kit (SDK), který umožňuje programovým způsobem modifikovat a uzpůsobit zařízení konkrétním potřebám.

 

Charakteristickými rysy této mladé americké značky jsou extravagantní vzhled, silný agresivní marketing, fenomenální kvalita a atraktivní cena. Produkty Ubiquiti jsou považovány za trvanlivá zařízení, která se navíc vyznačují dobrým rozsahem splňujícím očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

 

Nejpopulárnějšími produkty jsou:

- Ubiquiti UniFI – jednoduchý pro používání Acess Point fungující v pásmu 2,4 GHz,
- Ubiquiti NanoBridge M – radom s límcem, navržený pro venkovní řešení,
- Ubiquiti NanoStation – řešení pro komplexní budování rádiových mostů,
- Ubiquiti AirCam – síťová IP kamera napájená s podporou PoE napájení (Power over Ethernet),
- Ubiquiti AirGrid – rádiový systém pracující ve standardu 802.11 a/n.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění