0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
TP-LINK

TP-LINK Logo

TP-Link nabízí síťová řešení pro sektory SOHO a SMB a produkty WLAN. Firma působí ve více než 120 zemích. Díky své obrovské popularitě je jedním z nejkonkurenčnějších dodavatelů na světě. Firma neustále zdokonaluje svou nabídku a zvyšuje svůj podíl na trhu.

 

Kvalita reprezentovaná touto značkou již byla ohodnocena řadou ocenění v oboru bezdrátových zařízení. Aktivní výzkum a vývoj, nejvyšší kvalita výroby a správný management přinesl firmě četná ocenění např. v oblasti routerů, ADSL, switchů, transmiterů a síťových karet.

 

V nabídce výrobce najdete mj. přístupové body, routery, switche a konvertory. Technologie, které firma používá, zdokonalují způsob využití počítačových sítí a zajišťují rychlé a stabilní připojení. Díky nabídce produktů využívaných v oblasti SOHO, umožňuje firma dosáhnout požadovaného přenosového dosahu a splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

 

Mezi nejoblíbenější modely patří media konvertor MC200CM, 8-portový switch PoE TL-SF1008P TL-SF1008P, modul MiniGBIC TL-SM311LM, switch Smart se 48 porty Gb a 4 sloty SFP TL-SG2452, řiditelný switch L2 JetStream s 24 porty Gb, 4 sloty combo SFP TL-SG3424 a širokopásmový router s rozdělováním zátěže pásma TL-R480T+.

 

Firma vznikla roku 1996 v čínském městě Shenzhen. Založili ji bratři Zhao Jianjun a Zhao Jiaxing. Její název je odvozen „twisted pair link”, typu kabelu, který se v češtině nazývá kroucená dvojlinka.

 

Poháněcí silou celé firmy jsou zkušení inženýři, absolventi nejlepších čínských univerzit, s mnohaletými zkušenostmi v oblasti výzkumu a vývoje. Ve snaze splnit ty nejpřísnější požadavky dohlížejí na celý výrobní cyklus - od projektování až po testování prototypů, výrobu a technickou podporu.

 

V současné době má TP-Link své zahraniční pobočky např. v Austrálii, Hongkongu, Indii, Polsku, Rusku a USA.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění