Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


  Symantec logo

  Mezi výrobky, které se těší největším uznáním obchodních klientů, patří spolehlivé aplikace typu Backup and Recovery, software nezbytný v promyšlené strategii ochrany dat a přípravy firmy na krizové situace.

   

  Backup Exec to je nástroj, který dodává spolehlivá, funkční a přizpůsobivá řešení z oblasti vytváření záložních kopií a získávání dat, která Vám umožní zabezpečit celou informační infrastrukturu - jak ve virtuálním prostředí, tak reálném.

   

  K zabezpečení virtuálních sítí softwarem typu backup and recovery je určena aplikace Backup Exec V-Ray Edition. Umožňuje drastické snížení času potřebného k opětovnému zprovoznění systému a přístupu k datům po výskytu poruchy; obsluhuje libovolný počet virtuálních strojů.

   

  S myšlenkou na malé firmy, které nepotřebují plný výkon nejrozsáhlejších verzí softwaru Backup Exec, připravila firma Symantec cenově atraktivní a přitom plně funkční edici Backup Exec Small Business, díky nimž může každý podnik za nevysoké náklady začlenit systém ochrany dat.

  Aktuální akce:
  -49%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení