Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Messaging Gateway


  Symantec logo

  Program licencování softwaru pro akademické instituce a školy umožňuje zjednodušit postupy nákupů a zajišťuje odběratelům atraktivní cenové podmínky a technickou pomoc.

   

  Široká nabídka výrobků a možnost nákupu licence formou pronájmu, migrace licence nebo neomezené licence umožňuje každému zákazníkovi vybrat si odpovídající variantu. Pronajímané licence jsou obnovovány každý rok, přičemž zákazník pokaždé získává čím dál vyšší slevy, díky čemuž může optimalizovat výdaje na software bez toho, aby se dlouhodobě zavazoval.

   

  Z nejoblíbenějších výrobků můžeme uvést aplikace série Backup Exec, System Recovery, Mail Security, Endpoint Protection a dále balíček Protection Suite, zajišťující komplexní ochranu, dostupný v edicích Small business a Enterprise.

   

  Program mohou využít všechny organizace, které mají vzdělávací účel, školy a vysoké školy státní i soukromé, jejichž statut potvrdily příslušné orgány státní správy a které splnily kvalifikační požadavky pro program.

  Aktuální akce:
  -63%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner