Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


Symantec logo

Je firma založená v 80. letech, která se především zaměřuje na počítačový sofware v oblasti bezpečnosti a správy dat. Tato mezinárodní firma začínala svou kariéru v IT odvětví vytvořením textového editoru a databáze Q&A, později se zabývala pakety developerských nástrojů a skončila u balíku antivirového softwaru a utility se společným názvem Norton.

 

Symantec je přední firma na trhu softwaru ochrany síťové komunikace, internetových komunikátorů, ověřování obsahu, archivace zpráv, právní shody a antivirových a antispamových programů.

 

Ke známým produktům této značky patří softwarové balíčky jako je Backup Exec, Endpoint Protection nebo Systém Recovery.

 

Backup Exec je program, který umožňuje úspěšně archivovat data v jednoduchém modelu disk-disk-pásek. Aplikace poskytuje možnost ochrany dat na serverech souborů, serverech SQL Server a Microsoft Exchange. Díky využití technologie Granual Recovery Technology (technologie detailního obnovování dat) umožňuje rychlé a bezproblémové opětovné získání dat jako jsou individuální emailové zprávy nebo jednotlivé atributy a vlastnosti uživatelů.

 

Endpoint Protection je integrované řešení pro bezpečnost dat v podnicích. Spojení funkčnosti antivirového softwaru s nástroji kontroly aplikace a firewallu umožňuje, že se stává plně užitečným  agentem ochrany řízeným pomocí jediné řídící konzole.

 

Systém Recovery je naopak software pro obnovení systému Windows, který spolupracuje s jinými řešeními pro zabezpečení a řízení firmy Symantec. Program dovoluje automatizaci řízení distribuovaných systémů backup a také umožňuje obnovit data v případě poškození serveru nebo počítače. Při použití softwaru administrátoři mají možnost automaticky kopírovat body obnovení systému na vzdálené servery FTP.

 

Aktuální akce:
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení