Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Symantec logo

Je firma založená v 80. letech, která se především zaměřuje na počítačový sofware v oblasti bezpečnosti a správy dat. Tato mezinárodní firma začínala svou kariéru v IT odvětví vytvořením textového editoru a databáze Q&A, později se zabývala pakety developerských nástrojů a skončila u balíku antivirového softwaru a utility se společným názvem Norton.

 

Symantec je přední firma na trhu softwaru ochrany síťové komunikace, internetových komunikátorů, ověřování obsahu, archivace zpráv, právní shody a antivirových a antispamových programů.

 

Ke známým produktům této značky patří softwarové balíčky jako je Backup Exec, Endpoint Protection nebo Systém Recovery.

 

Backup Exec je program, který umožňuje úspěšně archivovat data v jednoduchém modelu disk-disk-pásek. Aplikace poskytuje možnost ochrany dat na serverech souborů, serverech SQL Server a Microsoft Exchange. Díky využití technologie Granual Recovery Technology (technologie detailního obnovování dat) umožňuje rychlé a bezproblémové opětovné získání dat jako jsou individuální emailové zprávy nebo jednotlivé atributy a vlastnosti uživatelů.

 

Endpoint Protection je integrované řešení pro bezpečnost dat v podnicích. Spojení funkčnosti antivirového softwaru s nástroji kontroly aplikace a firewallu umožňuje, že se stává plně užitečným  agentem ochrany řízeným pomocí jediné řídící konzole.

 

Systém Recovery je naopak software pro obnovení systému Windows, který spolupracuje s jinými řešeními pro zabezpečení a řízení firmy Symantec. Program dovoluje automatizaci řízení distribuovaných systémů backup a také umožňuje obnovit data v případě poškození serveru nebo počítače. Při použití softwaru administrátoři mají možnost automaticky kopírovat body obnovení systému na vzdálené servery FTP.

 

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-86%
-57%
-18%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení