Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...

O společnosti

Jsme firma sázející na dynamický rozvoj. Systematicky rozšiřujeme pole působnosti v oboru IT. Nabízíme nejlepší síťová a serverová řešení na trhu a nejnovější software. Soustřeďujeme se přitom na osvědčené, prestižní značky.

Spokojenost zákazníků je naší prioritou. Zvyšováním kompetencí a dodávkami hardwaru nejvyšší třídy podporujeme práci odběratelů z komerčního, veřejného i vzdělávacího sektoru. Navrhujeme řešení např. Cisco, Dell, Ubiquiti, Juniper, IBM, Fujitsu, HP, Lenovo, Jabra, Microsoft, Oracle, Symantec nebo VMware.

Spolehlivé produkty ve spojení s odborným poradenstvím umožnily, že se naše nabídka těší velkému zájmu. Při získávání dalších schopností v oblasti nabízených produktů jsme získali titul "Zlatý certifikovaný partner Microsoftu".

Systematicky zvyšujeme svoji kvalifikaci. Námi nabízená řešení jsou dostupná za konkurenční ceny, což umožňuje zákazníkům opatřit si ty nejlepší produkty na trhu.

Spojením potřeb i těch nejmenších subjektů s bohatou nabídkou největších světových výrobců integrujeme trh IT v Evropě a zefektivňujeme proud moderních řešení.

Rozšiřováním pole působnosti se snažíme přenášet dosažené vztahy, síť kontaktů a s tím spojené výhody na spokojenost zákazníků. Každý z nich je pro nás stejně důležitý, nezávisle na velikosti a podnikových potřebách.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-61%
-24%
-76%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení