Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!

  O společnosti

  Jsme firma sázející na dynamický rozvoj. Systematicky rozšiřujeme pole působnosti v oboru IT. Nabízíme nejlepší síťová a serverová řešení na trhu a nejnovější software. Soustřeďujeme se přitom na osvědčené, prestižní značky.

  Spokojenost zákazníků je naší prioritou. Zvyšováním kompetencí a dodávkami hardwaru nejvyšší třídy podporujeme práci odběratelů z komerčního, veřejného i vzdělávacího sektoru. Navrhujeme řešení např. Cisco, Dell, Ubiquiti, Juniper, IBM, Fujitsu, HP, Lenovo, Jabra, Microsoft, Oracle, Symantec nebo VMware.

  Spolehlivé produkty ve spojení s odborným poradenstvím umožnily, že se naše nabídka těší velkému zájmu. Při získávání dalších schopností v oblasti nabízených produktů jsme získali titul "Zlatý certifikovaný partner Microsoftu".

  Systematicky zvyšujeme svoji kvalifikaci. Námi nabízená řešení jsou dostupná za konkurenční ceny, což umožňuje zákazníkům opatřit si ty nejlepší produkty na trhu.

  Spojením potřeb i těch nejmenších subjektů s bohatou nabídkou největších světových výrobců integrujeme trh IT v Evropě a zefektivňujeme proud moderních řešení.

  Rozšiřováním pole působnosti se snažíme přenášet dosažené vztahy, síť kontaktů a s tím spojené výhody na spokojenost zákazníků. Každý z nich je pro nás stejně důležitý, nezávisle na velikosti a podnikových potřebách.

  Aktuální akce:
  -12%
  -48%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení