OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Red Hat JBoss

Red Hat logo

JBoss je typem softwaru k vytváření aplikací rozvíjený firmou Red Hat od roku 2006. Zahrnuje takové programy a softwarové balíčky jako JBoss Web Server Plus, JBoss Fuse Service Woks, JBoss Portal, JBoss Data Grid nebo JBoss BPM Suite. Firma Red Hat nabízí také širokou nabídku profesionální technické pomoci pro uživatele svého softwaru, kterou lze získat nákupem produktů kategorie JBoss Extended Lifecycle Support.

 

Red Hat Developer Suite představují softwarové balíčky dostupné systémem pronájmu, které vytváří kompletní pracovní prostředí pro programátory. Uživatel, který se rozhodne zakoupit Red Hat Linux Developer Suite, obdrží přístup k systému Red Hat Enterprise Linux a rozšíření High Availability, Load Balancer, Resilient Storage, Scalable File System, High Performance Network, Extended Update Support a Smart Management. Red Hat Enterprise Linux Developer Toolset zahrnuje všechny nástroje nezbytné pro developery kompilátory, debugery, knihovny a také populární nástroje jako SystemTap, OProfile nebo Valgrind.

 

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění