0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Red Hat Enterprise Linux

Red Hat logo

Systém Red Hat Enterprise Linux je světově nejpopulárnější komerční distribucí Linuxu určenou k obchodnímu využití. Tento systém se vyznačuje širokou nabídkou technické podpory, kterou zajišťuje firma Red Hat, a nejvyšším stupněm kompatibility se zařízeními mnoha výrobců profesionálního zařízení IT. Licenční nabídka zahrnuje produkty vyhrazené pro řešení nejuznávanějších značek jako je Hewlett-Packard a IBM.

 

Red Hat Enterprise Linux je dostupný v několika verzích s konkrétním uplatněním. Výkonnou a efektivní obsluhu firemních serverů zajišťuje Red Hat Enterprise Linux Server. S myšlenkou na individuální uživatele vypracovala firma Red Hat verze Enterprise Linux Desktop a Enterprise Linux Workstation.

 

Časté aktualizace jsou zpřístupňované uživatelům průběžně pomocí Red Hat Network, k níž zajišťují přístup moduly Red Hat Network Management a Red Hat Network Provisioning dostupné v rámci rozšíření Smart Management.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění