Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Red Hat Enterprise Linux


  Red Hat logo

  Systém Red Hat Enterprise Linux je světově nejpopulárnější komerční distribucí Linuxu určenou k obchodnímu využití. Tento systém se vyznačuje širokou nabídkou technické podpory, kterou zajišťuje firma Red Hat, a nejvyšším stupněm kompatibility se zařízeními mnoha výrobců profesionálního zařízení IT. Licenční nabídka zahrnuje produkty vyhrazené pro řešení nejuznávanějších značek jako je Hewlett-Packard a IBM.

   

  Red Hat Enterprise Linux je dostupný v několika verzích s konkrétním uplatněním. Výkonnou a efektivní obsluhu firemních serverů zajišťuje Red Hat Enterprise Linux Server. S myšlenkou na individuální uživatele vypracovala firma Red Hat verze Enterprise Linux Desktop a Enterprise Linux Workstation.

   

  Časté aktualizace jsou zpřístupňované uživatelům průběžně pomocí Red Hat Network, k níž zajišťují přístup moduly Red Hat Network Management a Red Hat Network Provisioning dostupné v rámci rozšíření Smart Management.

   

  Aktuální akce:
  -10%
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner