Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!


Red Hat logo

Systém Red Hat Enterprise Linux je světově nejpopulárnější komerční distribucí Linuxu určenou k obchodnímu využití. Tento systém se vyznačuje širokou nabídkou technické podpory, kterou zajišťuje firma Red Hat, a nejvyšším stupněm kompatibility se zařízeními mnoha výrobců profesionálního zařízení IT. Licenční nabídka zahrnuje produkty vyhrazené pro řešení nejuznávanějších značek jako je Hewlett-Packard a IBM.

 

Red Hat Enterprise Linux je dostupný v několika verzích s konkrétním uplatněním. Výkonnou a efektivní obsluhu firemních serverů zajišťuje Red Hat Enterprise Linux Server. S myšlenkou na individuální uživatele vypracovala firma Red Hat verze Enterprise Linux Desktop a Enterprise Linux Workstation.

 

Časté aktualizace jsou zpřístupňované uživatelům průběžně pomocí Red Hat Network, k níž zajišťují přístup moduly Red Hat Network Management a Red Hat Network Provisioning dostupné v rámci rozšíření Smart Management.

 

Aktuální akce:
-19%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení