0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Ostatní


Red Hat logo

Bohatá nabídka rozšíření pro systém Red Hat Enterprise Linux, která umožňují personalizovat funkčnost systému a zvýšit jeho možnosti. Doplňkové moduly jsou dostupné v rámci 4 základních kategorií, které odpovídají funkcím zajišťujícím: dostupnost, škálovatelnost, správu a řízení životního cyklu.

 

Rozšíření určená k zajištění vysoké dostupnosti představují High Availability, Resilient Storage a Load Balancer. Poslední ze jmenovaných addonů zabezpečuje nezbytnou redundanci pro databáze nebo síťové služby, přičemž připraví celou infrastrukturu k bezpečnému příjmu a rozložení na jednotlivé prvky nárůstu zatížení.

 

Za škálovatelnost řešení založených na softwaru Red Hat Enterprise Linux odpovídají rozšíření Scalable File System a High Performance Network.

 

Za správu systému Enterprise Linux odpovídá addon Smart Management obsahující moduly Red Hat Network Management a Red Hat Network Provisioning, které umožňují využít služby Red Hat Network a Red Hat Network Satellite. Toto rozšíření umožňuje jednoduchým způsobem spravovat celek systému a získávat nejnovější aktualizace z platformy Red Hat Network.

 

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner