OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Ostatní

Red Hat logo

Bohatá nabídka rozšíření pro systém Red Hat Enterprise Linux, která umožňují personalizovat funkčnost systému a zvýšit jeho možnosti. Doplňkové moduly jsou dostupné v rámci 4 základních kategorií, které odpovídají funkcím zajišťujícím: dostupnost, škálovatelnost, správu a řízení životního cyklu.

 

Rozšíření určená k zajištění vysoké dostupnosti představují High Availability, Resilient Storage a Load Balancer. Poslední ze jmenovaných addonů zabezpečuje nezbytnou redundanci pro databáze nebo síťové služby, přičemž připraví celou infrastrukturu k bezpečnému příjmu a rozložení na jednotlivé prvky nárůstu zatížení.

 

Za škálovatelnost řešení založených na softwaru Red Hat Enterprise Linux odpovídají rozšíření Scalable File System a High Performance Network.

 

Za správu systému Enterprise Linux odpovídá addon Smart Management obsahující moduly Red Hat Network Management a Red Hat Network Provisioning, které umožňují využít služby Red Hat Network a Red Hat Network Satellite. Toto rozšíření umožňuje jednoduchým způsobem spravovat celek systému a získávat nejnovější aktualizace z platformy Red Hat Network.

 

Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění