Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Ostatní


  Red Hat logo

  Bohatá nabídka rozšíření pro systém Red Hat Enterprise Linux, která umožňují personalizovat funkčnost systému a zvýšit jeho možnosti. Doplňkové moduly jsou dostupné v rámci 4 základních kategorií, které odpovídají funkcím zajišťujícím: dostupnost, škálovatelnost, správu a řízení životního cyklu.

   

  Rozšíření určená k zajištění vysoké dostupnosti představují High Availability, Resilient Storage a Load Balancer. Poslední ze jmenovaných addonů zabezpečuje nezbytnou redundanci pro databáze nebo síťové služby, přičemž připraví celou infrastrukturu k bezpečnému příjmu a rozložení na jednotlivé prvky nárůstu zatížení.

   

  Za škálovatelnost řešení založených na softwaru Red Hat Enterprise Linux odpovídají rozšíření Scalable File System a High Performance Network.

   

  Za správu systému Enterprise Linux odpovídá addon Smart Management obsahující moduly Red Hat Network Management a Red Hat Network Provisioning, které umožňují využít služby Red Hat Network a Red Hat Network Satellite. Toto rozšíření umožňuje jednoduchým způsobem spravovat celek systému a získávat nejnovější aktualizace z platformy Red Hat Network.

   

  Aktualne promocje:
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner