0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Disaster Recovery

Red Hat logo

Disaster Recovery je řešení vysoké úrovně zajišťující bezpečnost systémů a dat v situaci katastrofy, kdy je důležitý co nejrychlejší přenos celku operací a shromážděných informací na jiné místo než dosavadní datové centrum.

 

Nabídka Red Hat zahrnuje řešení Disaster Recovery pro všechny nejdůležitější produkty, jako jsou Enterprise Linux ve verzích System a Server, dále rozšíření High Availability, Load Balancer, Resilient Storage, Scalable File System, High Performance Network, Extended Update Support a Smart Management.

 

Doba přenosu dat a všech procesů na serverech má ohromný význam v zachování odpovídajícího Up-timu pro provoz zařízení. Pouze nejvyšší faktory zajišťují bezpečnost a stálý přístup pro serverové aplikace, což má ohromný význam při poskytování služeb a prodeje v mezinárodním měřítku. Řešení Red Hat to je stabilní, trvalý a výkonný software, ideální pro rozsáhlé systémy a počítačové sítě. Systém se dále vyznačuje rozšířenou nabídkou technické podpory.

 

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění