Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Red Hat logo

Red Hat je americká informatická firma založená v roce 1993. Je spojována především se svým vlajkovým produktem, distribucí linuxu – Red Hat Linux. Firma podporuje také volné software a angažuje se v systému Fedora.

 

Red Hat Linux je nejstarší distribuce Linuxu. Svoji popularitu získala díky hojnému množství konfiguračních nástrojů, které umožňovaly začínajícím uživatelům optimální administraci systému, a obsuha paketů RPM významně usnadňovala instalování softwaru. Poslední zpřístupněná verze  systému byla označena číslem 9. Následně byl systém rozdělen do dvou větví: nekomerční nazvanou  Fedore a komerční distribuci Red Hat Enterprise Linux. Systémy vycházejí z grafického pracovního prostředí GNOME.

 

Tento systém nachází největší uplatnění v systémech odpovědných za obsluhu serverů výtisků, pošty, databází a také pracovních stanicích nebo systémech odpovědných za řízení provozu v síti.

 

Stabilnost práce, jakou nabízí systém, byla rychle rozpoznána a využita v dynamicky se rozvíjejícím internetovém trhu. Multiplatformovost a fungující obsluha četných síťových protokolů umožňuje  spolehlivou a efektivní integraci mnoha operačních systémů různých firem.

 

Red Hat Enterprise Linux zavedený na trh v roce 2003 je plně komerční distribucí Linuxu. Verze  Enterprise prošla před vstupem na trh mnohem obsáhlejším testováním výkonnosti z hlediska práce  a také je ověřována mnohem důkladněji z hlediska bezchybnosti činností vykonávaných systémem během práce systému. Systém existuje v několika jazykových verzích. Všechny aktuálně dostupné verze systému jsou stále aktualizovány a zpřístupňovány pomocí Red Hat Network. Každý uživatel systému s platným předplatným může používat libovolnou verzi systému s plnou garancí výkonné a bezproblémové práce. Komerční podpora pro systém Red Hat je možná v podobě 3 základních paketů: Basic, Standard a Premium.

 

 

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-61%
-44%
-18%
Nesprávná mailová adresa.
Přidejte se k odběratelům našich novinek a buďte stále v obraze, jaké nové akce pro Vás chystáme!
Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme!
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení