Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Red Hat


  Red Hat logo

  Red Hat je americká informatická firma založená v roce 1993. Je spojována především se svým vlajkovým produktem, distribucí linuxu – Red Hat Linux. Firma podporuje také volné software a angažuje se v systému Fedora.

   

  Red Hat Linux je nejstarší distribuce Linuxu. Svoji popularitu získala díky hojnému množství konfiguračních nástrojů, které umožňovaly začínajícím uživatelům optimální administraci systému, a obsuha paketů RPM významně usnadňovala instalování softwaru. Poslední zpřístupněná verze  systému byla označena číslem 9. Následně byl systém rozdělen do dvou větví: nekomerční nazvanou  Fedore a komerční distribuci Red Hat Enterprise Linux. Systémy vycházejí z grafického pracovního prostředí GNOME.

   

  Tento systém nachází největší uplatnění v systémech odpovědných za obsluhu serverů výtisků, pošty, databází a také pracovních stanicích nebo systémech odpovědných za řízení provozu v síti.

   

  Stabilnost práce, jakou nabízí systém, byla rychle rozpoznána a využita v dynamicky se rozvíjejícím internetovém trhu. Multiplatformovost a fungující obsluha četných síťových protokolů umožňuje  spolehlivou a efektivní integraci mnoha operačních systémů různých firem.

   

  Red Hat Enterprise Linux zavedený na trh v roce 2003 je plně komerční distribucí Linuxu. Verze  Enterprise prošla před vstupem na trh mnohem obsáhlejším testováním výkonnosti z hlediska práce  a také je ověřována mnohem důkladněji z hlediska bezchybnosti činností vykonávaných systémem během práce systému. Systém existuje v několika jazykových verzích. Všechny aktuálně dostupné verze systému jsou stále aktualizovány a zpřístupňovány pomocí Red Hat Network. Každý uživatel systému s platným předplatným může používat libovolnou verzi systému s plnou garancí výkonné a bezproblémové práce. Komerční podpora pro systém Red Hat je možná v podobě 3 základních paketů: Basic, Standard a Premium.

   

   

  Aktuální akce:
  -10%
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner