0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

XFP10GER192IR-RGD=

Název produktu: Cisco XFP10GER192IR-RGD síťový transceiver modul Optické vlákno 10000 Mbit/s XFP 1550 nm
EAN: -
Part number: XFP10GER192IR-RGD=
-55%
235 973 Kč bez DPH
106 337 Kč bez DPH
128 668 Kč s DPH
Není skladem
Informujte mě, jakmile bude produkt na skladě
Popis
Přečtěte si více o Cisco XFP10GER192IR-RGD síťový transceiver modul Optické vlákno 10000 Mbit/s XFP 1550 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 10000 Mbit/s  
Rozhraní XFP  
Podpora MMF Ano  
Konektor pro optická vlákna LC  
Standard SFP transceiveru ER  
Maximální přenosová vzdálenost 40000 m  
Vlnová délka 1550 nm  
Maximální vlnová délka Tx 1530 nm  
Minimální vlnová délka Tx 1565 nm  
Minimální vlnová délka Rx 1260 nm  
Maximální vlnová délka Rx 1565 nm  
Tx power (min) -4,7 dBmW  
Tx power (max) 4 dBmW  
Rx power (min) -15,8 dBmW  
Rx power (max) -1 dBmW  
Vlastnosti
Barva Stříbrná  
Příkon
Spotřeba elektrické energie 3,5 W  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) -40 - 85 °C  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner