0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

Cisco SFP-10G-LR= konvertor síťové kabeláže 1310 nm

Part number: SFP-10G-LR=
EAN: 4053162325371
Part number: SFP-10G-LR=
-55%
87 455 Kč bez DPH
39 465 Kč bez DPH
47 753 Kč s DPH
Není skladem
Informujte mě, jakmile bude produkt na skladě
Popis
Přečtěte si více o Cisco SFP-10G-LR= konvertor síťové kabeláže 1310 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 10000 Mbit/s  
Rozhraní SFP+  
Podpora SMF Ano  
Konektor pro optická vlákna LC  
Standard SFP transceiveru LR  
Maximální přenosová vzdálenost 10000 m  
Vlnová délka 1310 nm  
Minimální vlnová délka Tx 1260 nm  
Maximální vlnová délka Rx 1355 nm  
Tx power (min) -8,2 dBmW  
Tx power (max) 0,5 dBmW  
Rx power (min) -14,4 dBmW  
Rx power (max) 0,5 dBmW  
Vlastnosti
Barva Hliník  
Plug and Play Ano  
Vyměnitelný za provozu Ano  
Příkon
Spotřeba elektrické energie 1 W  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) -40 - 85 °C  
Hmotnost a rozměry
Šířka 13,4 mm  
Hloubka 56,5 mm  
Výška 8,5 mm  
Hmotnost 75 g  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner