0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

QSFP-4X10G-LR-S=

Název produktu: Cisco QSFP-4X10G-LR-S= síťový transceiver modul
EAN: 882658849978
Part number: QSFP-4X10G-LR-S=
137 796 Kč bez DPH
133 684 Kč bez DPH
161 758 Kč s DPH
Dostupnost :
7  ks
Doprava:
středa 20. července 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurýrní zásilka  133 Kč Spočitat
Popis
Přečtěte si více o Cisco QSFP-4X10G-LR-S= síťový transceiver modul
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 40000 Mbit/s  
Rozhraní QSFP  
Podpora SMF Ano  
Konektor pro optická vlákna MPO12  
Maximální přenosová vzdálenost 10000 m  
Vlnová délka 1310 nm  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner