0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

QSFP-40G-SR4=

Název produktu: Cisco QSFP-40G-SR4= síťový transceiver modul Optické vlákno 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
EAN: 5053866636734
Part number: QSFP-40G-SR4=
-54%
68 841 Kč bez DPH
31 788 Kč bez DPH
38 463 Kč s DPH
Není skladem
Informujte mě, jakmile bude produkt na skladě
Popis
Přečtěte si více o Cisco QSFP-40G-SR4= síťový transceiver modul Optické vlákno 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 4000 Mbit/s  
Rozhraní QSFP+  
Podpora MMF Ano  
Konektor pro optická vlákna LC  
Podporovaný průměr optického kabelu (jádro / plášť) 50/125 µm  
Standard SFP transceiveru SR  
Maximální přenosová vzdálenost 150 m  
Vlnová délka 850 nm  
Technologie kabeláže 40GBASE-SR4  
Auto MDI/MDI-X Ano  
Digitální diagnostické monitorování (DDM) Ano  
Vlastnosti
Certifikace MSA  
Plug and Play Ano  
Podpora výměny za provozu Ano  
Snadná instalace Ano  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) 0 - 70 °C  
Rozsah teplot při skladování (T-T) -40 - 85 °C  
Doporučená provozní relativní vlhkost 10 - 80%  
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) 10 - 85%  
Příkon
Vstupní napětí 3.3  
Údaje o balení
Počet přiložených produtků 1  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner