0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

QSFP-40G-LR4=

Název produktu: Cisco QSFP-40G-LR4= síťový transceiver modul Optické vlákno 40000 Mbit/s 1310 nm
EAN: 882658537523
Part number: QSFP-40G-LR4=
337 163 Kč bez DPH
322 946 Kč bez DPH
390 765 Kč s DPH
Dostupnost :
5  ks
Doprava:
úterý 31. května 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurýrní zásilka  133 Kč Spočitat
Popis
Přečtěte si více o Cisco QSFP-40G-LR4= síťový transceiver modul Optické vlákno 40000 Mbit/s 1310 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 40000  
Rozhraní QSFP  
Podpora SMF Ano  
Konektor pro optická vlákna LC  
Standard SFP transceiveru LR  
Maximální přenosová vzdálenost 10000  
Vlnová délka 1310  
Tx power (min) -7  
Tx power (max) 2,3  
Rx power (min) -13,7  
Rx power (max) 2,3  
Síťové standardy IEEE 802.3ba  
Digitální diagnostické monitorování (DDM) Ano  
Vlastnosti
Vyměnitelný za provozu Ano  
Certifikace RoHS Ano  
Barva Stříbrná  
Příkon
Spotřeba elektrické energie 3,5  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) 0 - 70  
Rozsah teplot při skladování (T-T) -40 - 85  
Údaje o balení
Počet přiložených produtků 1  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner