0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konvertor síťové kabeláže 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN: 882658262791
Part number: MGBLX1
SKU: 1004062
4 398 Kč bez DPH
5 322 Kč s DPH
Není skladem
Způsoby platby
Způsoby doručení

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver konvertor síťové kabeláže 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN:

882658262791

Part number:

MGBLX1

SKU: 1004062
Ideální řešení pro vaše podnikání
Najdeme optimální řešení pro váš podnik. Naši specialisté na prodej a předprodej vybírají produkty a služby pro naše zákazníky každý den.
Expresní dodávky zařízení po celém světě
Zaručujeme včasné doručení vašeho vybavení, ať jste kdekoli. Spolupracujeme s globálními partnery, abychom zajistili optimální logistiku.
Zaručená podpora implementace
Nabízíme podporu při implementaci řešení ve vašem podniku. Naši kvalifikovaní technici vám pomohou efektivně spravovat vaši infrastrukturu.
Zákazník na prvním místě
Naši odborníci na RMA řeší reklamace a výměny zařízení rychle a efektivně, aby vaše podnikání mohlo probíhat hladce.
Popis
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Technologie kabeláže: 1000Base-LX. Technologie propojení: Kabel. Maximální přenosová vzdálenost: 10000 m, Vlnová délka: 1310 nm. Země původu: Čína, Bezpečnost: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Certifikace: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Spotřeba elektrické energie: 1 W
Specifikace
Počítačová síť
Maximální přenosová rychlost  Maximální přenosová rychlost
1000 Mbit/s
zobrazit více
Technologie kabeláže  Technologie kabeláže
1000Base-LX
zobrazit více
Možnosti připojení
Technologie propojení  Technologie propojení
Kabel
zobrazit více
Výkon
Maximální přenosová vzdálenost  Maximální přenosová vzdálenost
10000 m
zobrazit více
Vlnová délka  Vlnová délka
1310 nm
zobrazit více
Vzhled
Země původu  Země původu
Čína
zobrazit více
Bezpečnost  Bezpečnost
FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
zobrazit více
Certifikace 
FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
zobrazit více
Příkon
Spotřeba elektrické energie  Spotřeba elektrické energie
1 W
zobrazit více
Funkce managementu
Vyměnitelný za provozu 
Ano
zobrazit více
Plug and Play  Plug and Play
Ano
zobrazit více
Hmotnost a rozměry
Šířka  Šířka
55,7 mm
zobrazit více
Hloubka  Hloubka
13,4 mm
zobrazit více
Výška  Výška
8,5 mm
zobrazit více
Hmotnost  Hmotnost
20 g
zobrazit více
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)  Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
zobrazit více
Rozsah teplot při skladování (T-T)  Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
zobrazit více
Doporučená provozní relativní vlhkost 
10 - 85%
zobrazit více
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) 
5 - 90%
zobrazit více
Údaje o balení
Šířka balení  Šířka balení
81,3 mm
zobrazit více
Hloubka balení  Hloubka balení
127 mm
zobrazit více
Výška balení  Výška balení
25,4 mm
zobrazit více
Hmotnost včetně balení  Hmotnost včetně balení
50 g
zobrazit více
Logistická data
Kód harmonizovaného systému 
85176990
zobrazit více
Počet kusů v balení 
1 kusů
zobrazit více
Další charakteristiky
Rozsah výkonu vysílání 
-9,5 - -3 dBmW
zobrazit více
Plně duplexní režim  Plně duplexní režim
Ano
zobrazit více
Konektor(y) 
LC-LC
zobrazit více
Rozhraní  Rozhraní
SFP
zobrazit více
Rozměry (ŠxHxV)  Rozměry (ŠxHxV)
13,4 x 55,7 x 8,5 mm
zobrazit více
Typ vlákna 
SMF
zobrazit více

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění