0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Chia Hardware

MGB-LX

Název produktu: PLANET MGB-LX síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 4711213686764
392 Kč bez DPH
474 Kč s DPH
Není na skladu
Informujte mě, jakmile bude produkt na skladě
Popis
Přečtěte si více o PLANET MGB-LX síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s  
Rozhraní SFP  
Podpora SMF Ano  
Podpora MMF Ne  
Konektor pro optická vlákna LC  
Standard SFP transceiveru LX  
Maximální přenosová vzdálenost 10000 m  
Vlnová délka 1310 nm  
Síťové standardy IEEE 802.3z  
Vlastnosti
Podpora výměny za provozu Ano  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) 0 - 60 °C  
Údaje o balení
Počet přiložených produtků 1 kusů  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner