OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware

PLANET GT-802 konvertor síťové kabeláže 1000 Mbit/s 850 nm Černá

EAN: 4711213686207
Part number: GT-802
SKU: 1017081
1 474 Kč bez DPH
1 784 Kč s DPH
Dostupnost :
31-40  ks
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurýrní zásilka
od:  140 Kč
Vypočítat poštovné
Dodávka od: pondělí 8. dubna 2024
Způsoby platby
Způsoby doručení

PLANET GT-802 konvertor síťové kabeláže 1000 Mbit/s 850 nm Černá

EAN:

4711213686207

Part number:

GT-802

SKU: 1017081
Rychlost datového přenosu (maximální): 1000 Mbit/s
Vstupní rozhraní převodníku: 1000Base-T
Výstupní rozhraní převodníku: 1000Base-SX
Síťové standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet
Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X: Ano
Duplexní systém: Plná, Poloviční
Technologie propojení: Kabel
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
zobrazit více
Ideální řešení pro vaše podnikání
Najdeme optimální řešení pro váš podnik. Naši specialisté na prodej a předprodej vybírají produkty a služby pro naše zákazníky každý den.
Expresní dodávky zařízení po celém světě
Zaručujeme včasné doručení vašeho vybavení, ať jste kdekoli. Spolupracujeme s globálními partnery, abychom zajistili optimální logistiku.
Zaručená podpora implementace
Nabízíme podporu při implementaci řešení ve vašem podniku. Naši kvalifikovaní technici vám pomohou efektivně spravovat vaši infrastrukturu.
Zákazník na prvním místě
Naši odborníci na RMA řeší reklamace a výměny zařízení rychle a efektivně, aby vaše podnikání mohlo probíhat hladce.
Popis
PLANET GT-802. Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Vstupní rozhraní převodníku: 1000Base-T, Výstupní rozhraní převodníku: 1000Base-SX. Konektor pro optická vlákna: SC, Technologie propojení: Kabel. Maximální přenosová vzdálenost: 550 m, Vlnová délka: 850 nm, Tx power (min): -9,5 dBmW. Barva: Černá, Certifikace: FCC Class A, CE Class A. Vstupní napětí: 5 V, Vstupní proud: 2 A, Spotřeba elektrické energie: 5,6 W
Specifikace
Počítačová síť
Maximální přenosová rychlost  Maximální přenosová rychlost
1000 Mbit/s
zobrazit více
Vstupní rozhraní převodníku  Vstupní rozhraní převodníku
1000Base-T
zobrazit více
Výstupní rozhraní převodníku 
1000Base-SX
zobrazit více
Síťové standardy  Síťové standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
zobrazit více
Typ rozhraní Ethernetu 
Gigabit Ethernet
zobrazit více
Přenosová rychlost sítě Ethernet  Přenosová rychlost sítě Ethernet
10,100,1000 Mbit/s
zobrazit více
Auto MDI/MDI-X  Auto MDI/MDI-X
Ano
zobrazit více
Duplexní systém  Duplexní systém
Plná, Poloviční
zobrazit více
Možnosti připojení
Technologie propojení  Technologie propojení
Kabel
zobrazit více
Počet portů Ethernetu (RJ-45)  Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
zobrazit více
Porty pro optická vlákna  Porty pro optická vlákna
1
zobrazit více
Konektor pro optická vlákna  Konektor pro optická vlákna
SC
zobrazit více
Výkon
Maximální přenosová vzdálenost  Maximální přenosová vzdálenost
550 m
zobrazit více
Vlnová délka  Vlnová délka
850 nm
zobrazit více
Tx power (min) 
-9,5 dBmW
zobrazit více
Tx power (max) 
-4 dBmW
zobrazit více
Citlivost  Citlivost
-13,5 dBmW
zobrazit více
Vzhled
Interní  Interní
Ne
zobrazit více
Barva  Barva
Černá
zobrazit více
LED indikátory 
Ano
zobrazit více
Certifikace 
FCC Class A, CE Class A
zobrazit více
Příkon
Vstupní napětí  Vstupní napětí
5 V
zobrazit více
Vstupní proud 
2 A
zobrazit více
Spotřeba elektrické energie  Spotřeba elektrické energie
5,6 W
zobrazit více
Hmotnost a rozměry
Šířka  Šířka
94 mm
zobrazit více
Hloubka  Hloubka
70 mm
zobrazit více
Výška  Výška
26 mm
zobrazit více
Hmotnost  Hmotnost
200 g
zobrazit více
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)  Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 50 °C
zobrazit více
Rozsah teplot při skladování (T-T)  Rozsah teplot při skladování (T-T)
-10 - 70 °C
zobrazit více
Doporučená provozní relativní vlhkost 
5 - 95%
zobrazit více
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) 
5 - 95%
zobrazit více
Logistická data
Kód harmonizovaného systému 
85176990
zobrazit více
Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění