0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

GLC-ZX-SMD=

Název produktu: Cisco 1000BASE-ZX SFP síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s 1550 nm
EAN: 8826583409250
Part number: GLC-ZX-SMD=
-55%
87 455 Kč bez DPH
39 465 Kč bez DPH
47 753 Kč s DPH
Není skladem
Informujte mě, jakmile bude produkt na skladě
Popis
Přečtěte si více o Cisco 1000BASE-ZX SFP síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s 1550 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s  
Rozhraní SFP  
Podpora SMF Ano  
Standard SFP transceiveru ZX  
Vlnová délka 1550 nm  
Síťové standardy IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u  
Auto MDI/MDI-X Ano  
Vlastnosti
Plug and Play Ano  
Vyměnitelný za provozu Ano  
Certifikace MSA  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) -10 - 85 °C  
Rozsah teplot při skladování (T-T) -40 - 85 °C  
Doporučená provozní relativní vlhkost 10 - 80%  
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) 10 - 80%  
Technické detaily
Osvědčení o udržitelnosti RoHS  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner