0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

Cisco GLC-SX-MMD= síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 850 nm

Part number: GLC-SX-MMD=
EAN: 882658340895
Part number: GLC-SX-MMD=
-75%
10 726 Kč bez DPH
2 631 Kč bez DPH
3 184 Kč s DPH
Dostupnost :
50+  ks
Doprava:
úterý 25. ledna 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurýrní zásilka  117 Kč Spočitat
Popis
Přečtěte si více o Cisco GLC-SX-MMD= síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 850 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s  
Rozhraní SFP  
Podpora MMF Ano  
Konektor pro optická vlákna LC  
Vlnová délka 850 nm  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner