0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware

Cisco GLC-GE-100FX= síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN: 746320977003
Part number: GLC-GE-100FX=
SKU: 1001279
4 943 Kč bez DPH
5 981 Kč s DPH
Dostupnost :
50+  ks
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurýrní zásilka
od:  139 Kč
Vypočítat poštovné
Dodávka od: pondělí 13. května 2024
Způsoby platby
Způsoby doručení

Cisco GLC-GE-100FX= síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN:

746320977003

Part number:

GLC-GE-100FX=

SKU: 1001279
Ideální řešení pro vaše podnikání
Najdeme optimální řešení pro váš podnik. Naši specialisté na prodej a předprodej vybírají produkty a služby pro naše zákazníky každý den.
Expresní dodávky zařízení po celém světě
Zaručujeme včasné doručení vašeho vybavení, ať jste kdekoli. Spolupracujeme s globálními partnery, abychom zajistili optimální logistiku.
Zaručená podpora implementace
Nabízíme podporu při implementaci řešení ve vašem podniku. Naši kvalifikovaní technici vám pomohou efektivně spravovat vaši infrastrukturu.
Zákazník na prvním místě
Naši odborníci na RMA řeší reklamace a výměny zařízení rychle a efektivně, aby vaše podnikání mohlo probíhat hladce.
Popis
Cisco GLC-GE-100FX=. Typ SFP vysílače: Optické vlákno, Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP. Spotřeba elektrické energie: 1,5 W
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače 
Optické vlákno
zobrazit více
Maximální přenosová rychlost  Maximální přenosová rychlost
1000 Mbit/s
zobrazit více
Rozhraní 
SFP
zobrazit více
Podpora MMF 
Ano
zobrazit více
Konektor pro optická vlákna  Konektor pro optická vlákna
LC
zobrazit více
Maximální přenosová vzdálenost  Maximální přenosová vzdálenost
2000 m
zobrazit více
Vlnová délka  Vlnová délka
1310 nm
zobrazit více
Technologie kabeláže  Technologie kabeláže
100BASE-FX
zobrazit více
Síťové standardy  Síťové standardy
IEEE 802.3ab
zobrazit více
Porty pro optická vlákna  Porty pro optická vlákna
2
zobrazit více
Příkon
Spotřeba elektrické energie  Spotřeba elektrické energie
1,5 W
zobrazit více
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)  Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
zobrazit více
Rozsah teplot při skladování (T-T)  Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
zobrazit více
Logistická data
Kód harmonizovaného systému 
85369010
zobrazit více

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění