OK
0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware

100BASE-FX SFP MMF **New Retail**

EAN: 5711045013874
Part number: GLC-FE-100FX
SKU: 1059272
Pro podrobnosti se na nás obraťte telefonicky nebo na e-mail.
Způsoby platby
Způsoby doručení

100BASE-FX SFP MMF **New Retail**

EAN:

5711045013874

Part number:

GLC-FE-100FX

SKU: 1059272
Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m
Vlnová délka: 1310 nm
Splňuje průmyslové standardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Bezpečnost: Laser Class 1 21CFR1040
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 70 °C
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 85 °C
Přenesený výkon: -14 - -20 dBmW
Konektor(y): Dual LC
Typ vlákna: MMF
zobrazit více
Ideální řešení pro vaše podnikání
Najdeme optimální řešení pro váš podnik. Naši specialisté na prodej a předprodej vybírají produkty a služby pro naše zákazníky každý den.
Expresní dodávky zařízení po celém světě
Zaručujeme včasné doručení vašeho vybavení, ať jste kdekoli. Spolupracujeme s globálními partnery, abychom zajistili optimální logistiku.
Zaručená podpora implementace
Nabízíme podporu při implementaci řešení ve vašem podniku. Naši kvalifikovaní technici vám pomohou efektivně spravovat vaši infrastrukturu.
Zákazník na prvním místě
Naši odborníci na RMA řeší reklamace a výměny zařízení rychle a efektivně, aby vaše podnikání mohlo probíhat hladce.
Popis
Cisco 100BASE-FX SFP. Maximální přenosová vzdálenost: 2000 m, Vlnová délka: 1310 nm. Splňuje průmyslové standardy: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Bezpečnost: Laser Class 1 21CFR1040. Rozsah výkonu vysílání: -14 - -20 dBmW, Konektor(y): Dual LC, Typ vlákna: MMF
Specifikace
Výkon
Maximální přenosová vzdálenost  Maximální přenosová vzdálenost
2000 m
zobrazit více
Vlnová délka  Vlnová délka
1310 nm
zobrazit více
Vzhled
Splňuje průmyslové standardy  Splňuje průmyslové standardy
IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
zobrazit více
Bezpečnost  Bezpečnost
Laser Class 1 21CFR1040
zobrazit více
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)  Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
zobrazit více
Rozsah teplot při skladování (T-T)  Rozsah teplot při skladování (T-T)
-40 - 85 °C
zobrazit více
Další charakteristiky
Rozsah výkonu vysílání 
-14 - -20 dBmW
zobrazit více
Konektor(y) 
Dual LC
zobrazit více
Typ vlákna 
MMF
zobrazit více
Doporučujeme Vám
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění