0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.

GLC-BX40-DA-I

Název produktu: Cisco GLC-BX40-DA-I síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1490 nm
EAN: -
Part number: GLC-BX40-DA-I
-55%
56 917 Kč bez DPH
25 685 Kč bez DPH
31 079 Kč s DPH
Není skladem
Informujte mě, jakmile bude produkt na skladě
Popis
Přečtěte si více o Cisco GLC-BX40-DA-I síťový transceiver modul Optické vlákno 1000 Mbit/s SFP 1490 nm
Specifikace
Výkon
Typ SFP vysílače Optické vlákno  
Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s  
Rozhraní SFP  
Podpora SMF Ano  
Podpora MMF Ne  
Maximální přenosová vzdálenost 40000 m  
Vlnová délka 1490 nm  
Maximální vlnová délka Tx 1480 nm  
Minimální vlnová délka Tx 1500 nm  
Minimální vlnová délka Rx 1260 nm  
Maximální vlnová délka Rx 1360 nm  
Tx power (min) -5 dBmW  
Tx power (max) 3 dBmW  
Rx power (min) -25 dBmW  
Rx power (max) 3 dBmW  
Síťové standardy IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z  
Vlastnosti
Barva Šedá  
Vyměnitelný za provozu Ano  
Příkon
Spotřeba elektrické energie 1 W  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) -40 - 85 °C  
Rozsah teplot při skladování (T-T) -40 - 85 °C  
Hmotnost a rozměry
Šířka 13,4 mm  
Hloubka 56,5 mm  
Výška 8,5 mm  
Hmotnost 75 g  
Údaje o balení
Počet přiložených produtků 1 kusů  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner