0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Chia Hardware

AT-DMC1000/LC-30

Název produktu: Allied Telesis AT-DMC1000/LC-30 konvertor síťové kabeláže 1000 Mbit/s 850 nm Vícevidové Šedá
EAN: -
-36%
8 530 Kč bez DPH
5 458 Kč bez DPH
6 604 Kč s DPH
Není na skladu
Informujte mě, jakmile bude produkt na skladě
Popis
Přečtěte si více o Allied Telesis AT-DMC1000/LC-30 konvertor síťové kabeláže 1000 Mbit/s 850 nm Vícevidové Šedá
Specifikace
Počítačová síť
Rychlost datového přenosu (maximální) 1000 Mbit/s  
Vstupní rozhraní převodníku 1000Base-T  
Výstupní rozhraní převodníku 1000Base-SX  
Síťové standardy IEEE 802.1Q  
Typ rozhraní Ethernetu Gigabit Ethernet  
Přenosová rychlost sítě Ethernet 10,100,1000 Mbit/s  
Technologie kabeláže Ethernetu - měď 1000BASE-T  
Technologie kabeláže Ethernetu - vlákna 1000BASE-SX  
Podpora VLAN Ano  
Auto MDI/MDI-X Ano  
Automatické vyjednávání Ano  
Duplexní systém Plná, Poloviční  
Možnosti připojení
Technologie propojení Kabel  
Počet portů Ethernetu (RJ-45) 1  
Porty pro optická vlákna 2  
Konektor pro optická vlákna LC  
Napájecí konektor Ano  
Výkon
Maximální přenosová vzdálenost 550 m  
Vlnová délka 850 nm  
Struktura režimu vlákna Vícevidové  
Tx power (min) -9,5 dBmW  
Tx power (max) -4 dBmW  
Rx power (min) -17 dBmW  
Vzhled
Interní Ne  
LED indikátory Ano  
Barva Šedá  
Bezpečnost U L60950-1, EN 60950-1  
Certifikace FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Příkon
Vstupní napětí 5 V  
Funkce managementu
Tlačítko reset Ano  
Hmotnost a rozměry
Šířka 31,8 mm  
Hloubka 91,4 mm  
Výška 21,6 mm  
Hmotnost 113,4 g  
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) 0 - 40 °C  
Rozsah teplot při skladování (T-T) -15 - 65 °C  
Doporučená provozní relativní vlhkost 5 - 95%  
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) 5 - 95%  
Provozní nadmořská výška 0 - 3048 m  
Technické detaily
Osvědčení o udržitelnosti RoHS  

Aktuální akce
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení
EBA National Winner Banner