Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Oracle logo

Tuningový balík (Tuning Pack) patří k nabídce databázových nástrojů firmy Oracle. Tento balík umožňuje zavést efektivní a snadno řiditelné nástroje, které automatizují proces rozšiřování struktury. Balík obsahuje komplexní řešení na zkrácení a zjednodušení časově náročného tuningu.

 

Vývoj aplikací je pro správce databází a programátory oblastí s kritickým významem a práce na nich zabírá spoustu času. Nesprávně provedený tuning může mít vliv nejen na jednotlivé uživatele, ale na celou obchodní činnost. Právě proto firmy, které chtějí zajistit správnou činnosti, investují do tohoto procesu značné finanční prostředky.

 

Balík obsahuje mj. SQL Tuning Advisor, Automatic SQL Tuning Advisor, Real-Time SQL Monitoring, SQL Profiles či SQL Access Advisor. Díky příznivému poměru ceny a nabízených funkcí se jedná o ideální produkt pro firmy zaměřené na vývoj.

 

Pokud se zamýšlíte nad výběrem optimálního řešení, obraťte se na naše specialisty, kteří Vás seznámí s podrobnostmi nabídky.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-17%
-5%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení