Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Oracle logo

Řešení RAC (Real Application Clusters) nabízené firmou Oracle je určeno k podpoře zavádění jednotlivých databází v clusteru serverů. Díky tomu se zvyšuje odolnost proti výpadkům elektrické energie a poruše hardwaru.

 

Architektura ovlivňuje plynulost provozu, která je klíčovým faktorem ve vztazích se zákazníky. Pokud nejste schopni zajistit funkčnost aplikace nebo získat přístup k datům, mohou vám vzniknout ztráty. Spoléhat se na jednu databázi je v tomto kontextu neskutečně riskantní.

 

Clustery jsou spojeny s automatizací, centralizací, spolehlivostí a škálovatelnosti, což jsou parametry, které mají vliv na eliminaci nákladů. Automatické řízení zátěže, dostupnost, konsolidace a zvýšení výkonu zpracování dat - to vše je důvod, proč se clustery těší stále vyšší popularitě.

 

Máte-li zájem o nástroje RAC, obraťte se na naše specialisty, kteří Vás seznámí s podrobnostmi nabídky a pomohou Vám vybrat řešení, které se nejlépe osvědčí ve Vaší firmě.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-14%
-18%
-76%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení