Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Oracle logo

Nástroje firmy Oracle z řady Partitioning zvyšují možnosti řízení databází a dostupnost široké škály aplikací. Umožňují rozdělovat prostředky na menší oddíly a efektivně je spravovat na různých úrovních s vyšší podrobností, což zlepšuje jejich dostupnost.

 

Víceúrovňová přístup umožňuje lépe využít své prostředky. Zavádění produktu ne neskutečně snadné. Údržbu lze provádět bez vlivu na funkci systému.

 

K základním výhodám nabízeného řešení patří především výkonnější práce, rychlejší údržba databází, nižší náklady na úschovu dat a automatizovaný přístup k řízení životního cyklu.

 

Oracle dodává rychlé, spolehlivé a cenově výhodné balíky na komplexní reporting a analýzy, které optimalizují činnost i těch nejnáročnějších organizací. Pokud máte zájem o nabídku výrobce, kontaktujte naše specialisty, kteří Vám poskytnou podrobné informace a pomohou najít nejlepší řešení pro Vaši firmu.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-20%
-13%
-17%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení