Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Oracle logo

Diagnostický balík (Diagnostics Pack) od firmy Oracle je funkční nástroj na detekci problémů spojených s databázemi. Komplexní sada pro automatickou diagnostiku výkonu a monitorování umožňuje optimálně řídit a bleskově reagovat v případě zjištění závad.

 

Bez ohledu na počet řízených databází, kompletní, cenově výhodný a snadno ovladatelný balík představuje řešení zvyšující výkon systému, v němž se používá. Tento balík nabízí mj. centralizovaný repositář a značně zjednodušuje proces řízení.

 

Diagnostika se obvykle asociuje s časově náročným a klopotným úkolem. V síti nejdeme spoustu dotazů typu: "Proč systém funguje pomaleji než před týdnem?". Většina řešení dostupných na trhu nabízí pouze statistiky v grafické podobě a nechává uživatele samotného s neidentifikovaným zdrojem nesprávného fungování. Diagnostic Pack umožňuje získat skutečnou podporu, což přispěje k efektivní práci.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-17%
-49%
-26%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení