Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Oracle logo

Systém Databáze Enterprise Edition od firmy Oracle je databáze nejnovější generace, která nabízí stovky funkcí zjednodušujících práci. Modernizovaná infrastruktura umožňuje zjednodušit zpracování databází během konsolidace, díky čemuž lze spravovat mnoho databází bez nutnosti editovat aplikace.

 

Optimalizace, integrace systémů a práce založená na univerzální platformě cloudového zpracování dat umožňuje dynamický rozvoj a kontrolu nad provedenými transakcemi a pracovním tokem.

 

Základními výhodami, které plynou z využití databáze Oracle, jsou bezpečnost, vysoký výkon a cloudová podpora velkého objemu dat. Významným faktorem je také výrazné snížení nákladů na úschovu dat nebo automatická optimalizace, která zefektivňuje systém správy dat. Díky účinné ochraně proti poruchám či chybám způsobeným lidským faktorem, jsou zcela eliminovány problémy s dostupností prostředků.

 

Integrace s Oracle Enterprise Manager Cloud Control probíhá velmi účinně a tím zjednodušuje správcům řízení životního cyklu.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-62%
-14%
-20%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení