Tato stránka používá soubory cookie, seznamte se s dalšími informacemi
Váš košík
Produkty w objednávkach: 0Součet: 0 Kč
Produkty w dotazech: 0Součet: 0 Kč
Načítání...
Potřebujete pomoct nebo poradit?
Náš obchodní úsek Vám rád poskytne veškeré informace:
+420 246 080 303

E-mail
info at senetic dot cz
azure-do-zmiany

veritas-do-zmiany


Oracle logo

Oracle je jedna z předních světových firem, která se zabývá vývojem softwaru pro správu databází. Dodává komplexní informatická řešení pro firmy s různým zaměřením. Vlajkovým produktem jsou systémy řízení relačních databází Oracle Database.

 

Firma vznikla roku 1977 z iniciativy Larryho Ellisona, Boba Minera a Eda Oatese. Její sídlo se nachází ve městě Redwood Shores v Kalifornii. V současné době firma obsluhuje před 400 000 klientů z celého světa, včetně většiny ze seznamu Fortune 100.

 

Hlavním cílem firmy je stimulovat inovace zjednodušováním informatické infrastruktury. Firma se soustředí na neustálý vývoj a vynakládá značné prostředky na výzkum. Své služby poskytuje ve 145 zemích světa. Jako první vytvořila software určený pro podnikatelské subjekty, který byl řízen přes internet.

 

Oracle se snaží eliminovat komplikace spojené se zaváděním inovací do obchodní branže, ale také zlepšovat rychlost, spolehlivost a bezpečnost provozu. Díky tomu vznikají integrovaná řešení, nejlepší ve své třídě. Kompletní, otevřené nástroje zaručují nejvyšší výkon a zároveň minimalizují náklady.

 

Systémy nabízené tímto gigantem byly navrženy tak, aby zjednodušily a systematizovaly komplikované obchodní procesy. Splňují také potřeby zákazníků, kteří vyžadují modulová řešení. Otevřená architektura a systém širokých operačních možností poskytuje neskutečnou svobodu volby a spoustu jiných výhod, které mají vliv na každodenní práci. Díky tomu lze budovat optimální infrastrukturu, které plně uspokojuje potřeby firem.

 

Výkon nabízený jiným má svůj počátek u samotného zdroje - korporace Oracle. Firma dodržuje nejvyšší standardy managementu, zveřejňuje své dokumenty a přispívá k rozvoji obchodní etiky mezi zaměstnanci.

 

S podrobnými příklady zavedených systémů se můžete seznámit na stránkách výrobce.

Výprodej
Potřebujete zboží naléhavě hned teď nebo máte silně omezený rozpočet? Podívejte se co nabízíme ve výprodeji!
Máte nějaký dotaz?
Zavolejte nebo napište:

+420 246 080 303
info at senetic dot cz
Aktuální akce:
-17%
-13%
-48%
Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.
Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách .
Partnerství
Způsoby platby
Způsoby doručení