0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Netgear

Netgear

Netgear je americký výrobce síťového hardwaru. Firma se zaměřuje na drátové a bezdrátové technologie a dodává systémy pro domácnost i pro firmy.

 

Cílem firmy je realizovat novátorské myšlenky v podobě inovativních síťových nástrojů, které umožňují kontakt mezi lidmi. Tímto způsobem vytváří inteligentní a intuitivní produkty šité na míru individuálním potřebám zákazníků.

 

Firma nabízí řešení pro domácnosti i pro firemní prostředí. Díky použití nejrychlejší technologie síťové komunikace zaručuje systém domácího připojení neskutečně rychlou a spolehlivou práci, vzdálené monitorování videa a pokročilé možnosti paměti. Hlavním cílem činnosti firmy je optimalizace připojení a plynulé fungování sítě.

 

Netgear poskytuje také nástroje pro pracovníky, které jsou nezbytné pro plnění jejich služebních povinností. Vysoce moderní sortiment nabízí snadnou instalaci, obsluhu a nastavení, bez dalších nákladů a složitostí. Jak ujišťuje výrobce, klíčovým předpokladem pro firemní použití bylo umožnit růst a rozvoj firmy bez plýtvání drahocenného času na detaily. Díky tomu, že dodává zisková a škálovatelná řešení, má firma Netgear vliv na zvýšení ziskovosti a výkonnosti svých zákazníků. Svůj sortiment dokáže přizpůsobit firmám různé velikosti a své produkty adaptuje na jejich potřeby, a to i z hlediska konkrétní branže.

 

Z nabízeného sortimentu uvedeme např. říditelné a neříditelné switche, routery a moduly, které jsou určeny pro většinu systémů, včetně SOHO. Od roku 2007 firma Netgear poskytuje 100% záruku na spolehlivé switche ProSafe. V rámci série ProSecure zase dodává komplexní síťové brány a série zařízení, která mohou skenovat data až pro 600 uživatelů. Výrobce nabízí také zařízení NAS s uživatelsky přívětivým softwarem pro řízení a vytváření záložních kopií. Z nich uvádíme třeba zařízení typu Stora, které zvyšují funkčnost serverů, mají certifikát DLNA a slouží k obsluze např. Netgear EVA 2000 Digital Entertainer Live nebo jiných produktů kompatibilních s DLNA, jakými jsou např. Western Digital WD TV Live.

 

Firma byla založena roku 1996. Jejím hlavním cílem bylo dodávat síťová zařízení pro malé subjekty, jako jsou domácnosti či menší firmy. V roce 1998 tuto firmu koupil Nortel, který vyrábí telekomunikační přístroje. V roce 2002 forma Netgear opět získala nezávislost. V současné se firma soustředí především na vývoj segmentu multimédií.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění