Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Zdroje MikroTik


  MikroTik

  Zdroje nabídky MikroTik umožňují bezpečné a spolehlivé napájení zařízení s využitím různých zdrojů napájení – od USB 5V až po PoE 48V, díky čemuž je montáž zařízení možná prakticky v každém místě.

   

  5V Power Injector vhodný k použití s routery RB411 UAHR a RB493G umožňuje napájet tato zařízení z 5v zdroje USB. RBPOE je však adaptér k napájení desek RouterBOARD, které obsluhují 9-48V PoE. Díky uplatnění tohoto řešení je možná značná redukce počtu vodičů síťové infrastruktury.

   

  V nabídce zdrojů MikroTik se nachází také konvertor RBPOE-CON-HP, který mění napětí z 48V na 24V, přičemž umožňuje napájení zařízení série RouterBOARD s využitím libovolného zdroje napájení PoE 48V.

   

  Výrobek 24HPOW je 38wattový zdroj, který může být využit do všech routerů série RouterBOARD, s výjimkou série RB500. Větší model, 70 wattový zdroj 48POW byl připraven především s myšlenkou o napájení platformy RB800.

  Aktuální akce:
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner