0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Zdroje MikroTik

MikroTik

Zdroje nabídky MikroTik umožňují bezpečné a spolehlivé napájení zařízení s využitím různých zdrojů napájení – od USB 5V až po PoE 48V, díky čemuž je montáž zařízení možná prakticky v každém místě.

 

5V Power Injector vhodný k použití s routery RB411 UAHR a RB493G umožňuje napájet tato zařízení z 5v zdroje USB. RBPOE je však adaptér k napájení desek RouterBOARD, které obsluhují 9-48V PoE. Díky uplatnění tohoto řešení je možná značná redukce počtu vodičů síťové infrastruktury.

 

V nabídce zdrojů MikroTik se nachází také konvertor RBPOE-CON-HP, který mění napětí z 48V na 24V, přičemž umožňuje napájení zařízení série RouterBOARD s využitím libovolného zdroje napájení PoE 48V.

 

Výrobek 24HPOW je 38wattový zdroj, který může být využit do všech routerů série RouterBOARD, s výjimkou série RB500. Větší model, 70 wattový zdroj 48POW byl připraven především s myšlenkou o napájení platformy RB800.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění