Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  Routery MikroTik


  MikroTik

  Routery firmy MikroTik jsou zařízení, která se ideálně hodí jak pro malou kancelář a domácnost (SOHO), tak pro komplikovanější sítě a struktury. Splňují základní požadavky uživatelů, k nimž je nutné počítat obsluhu WiFi ve standardu B/G/N, možnost řízení pohybu a propustnosti (spolu s funkcí blokace protokolů P2P). Široká nabídka výrobků umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétních řešení.

   

  Routery jsou spravovány autorským operačním systémem RouterOS, který lze řídit několika způsoby. Počítáme k nim přístup přes CLI, telnet/ssh, software WinBox nebo pomocí internetového prohlížeče (systém WebFig). Všechny činnosti na konzole lze přejímat podle ostatních systémů řízení a vice versa.

   

  Routery se vyznačují vysokou výkonností a rychlostí provozu. K nejpopulárnějším modelům patří RouterBOARD série 750 (UP, GL) a modely RouterBOARD 2011 (iL-IN, iL-RM, iLS-IN, UiAS-IN, UiAS-RM).

  Aktuální akce:
  -10%
  -30%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner