0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
Routery MikroTik

MikroTik

Routery firmy MikroTik jsou zařízení, která se ideálně hodí jak pro malou kancelář a domácnost (SOHO), tak pro komplikovanější sítě a struktury. Splňují základní požadavky uživatelů, k nimž je nutné počítat obsluhu WiFi ve standardu B/G/N, možnost řízení pohybu a propustnosti (spolu s funkcí blokace protokolů P2P). Široká nabídka výrobků umožňuje přizpůsobit se potřebám konkrétních řešení.

 

Routery jsou spravovány autorským operačním systémem RouterOS, který lze řídit několika způsoby. Počítáme k nim přístup přes CLI, telnet/ssh, software WinBox nebo pomocí internetového prohlížeče (systém WebFig). Všechny činnosti na konzole lze přejímat podle ostatních systémů řízení a vice versa.

 

Routery se vyznačují vysokou výkonností a rychlostí provozu. K nejpopulárnějším modelům patří RouterBOARD série 750 (UP, GL) a modely RouterBOARD 2011 (iL-IN, iL-RM, iLS-IN, UiAS-IN, UiAS-RM).

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění