0
Poptávka
0 Kč
0
Košík
0 Kč
Načítání...
Načítání...
Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Objednávka i dotazy byly aktualizovany! Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
Položka je vyprodaná.
Litujeme, ale položka je vyprodaná.
Home Office Hardware
RouterBOARD

MikroTik

Routerboard to je řada routerů MikroTik vyprojektovaných tak, aby byla umožněna výstavba libovolně komplikovaných síťových infrastruktur s využitím vlastností různých modelů.

 

RB411 je série levných, konfigurovatelných modemů vybavených jedním spojem Ethernet a jedním slotem miniPCI, která zahrnuje 8 modelů, které se liší frekvencí CPU, množstvím paměti RAM a doplňkovými porty.

 

RB435G byl vybaven 5 sloty miniPCI a 3 porty Gigabit Ethernet, díky čemuž je dokonale vhodný jako centrální síťový bod. Router má také 2 vstupy USB 2.0, které mohou být použity např. k připojení externí paměti nebo bezdrátového modemu 3G.

 

Router RB450G je rozšířenou verzí modelu RB450, která nabízí velmi vysoké parametry za nezvykle atraktivní cenu. Zařízení je ovládáno s využitím operačního systému RouterOS, přičemž kryt ukrývá 5 portů Gigabit Ethernet, 256 MB paměti RAM a procesor 680 MHz.

 

Nejuniverzálnějším routerem z nabídky MikroTik Routerboard je model RB493, který má 9 portů Ethernet a 3 sloty miniPCI. Zařízení pracuje na základě systému RouterOS, může zároveň plnit funkci pokrokového routeru i firewallu nebo nástroje k monitorování a limitování síťového přenosu.

Doporučujeme Vám

Zůstaňte s námi v kontaktu!
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

Nesprávná mailová adresa.
Tato mailová adresa už je potvrzená.
Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
Děkujeme vám!
Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
Prodejní portál
Vše, co hledáte.Přidejte se k nám!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma pro firemní zákazníkyPřidejte se k nám!
Způsoby platby
Způsoby doručení
Certifikáty a ocenění