Česká republika (změnit)
Připravili jsme pro Vás obchod ve Vašem jazyku a měně.
Vyberte svou lokalitu:
  0
  Poptávka
  0 Kč
  0
  Košík
  0 Kč
  Načítání...
  Načítání...
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Objednávka i dotazy byly aktualizovany!Objednávka i dotazy byly aktualizovany!
  Položka je vyprodaná.
  Litujeme, ale položka je vyprodaná.
  RouterBOARD


  MikroTik

  Routerboard to je řada routerů MikroTik vyprojektovaných tak, aby byla umožněna výstavba libovolně komplikovaných síťových infrastruktur s využitím vlastností různých modelů.

   

  RB411 je série levných, konfigurovatelných modemů vybavených jedním spojem Ethernet a jedním slotem miniPCI, která zahrnuje 8 modelů, které se liší frekvencí CPU, množstvím paměti RAM a doplňkovými porty.

   

  RB435G byl vybaven 5 sloty miniPCI a 3 porty Gigabit Ethernet, díky čemuž je dokonale vhodný jako centrální síťový bod. Router má také 2 vstupy USB 2.0, které mohou být použity např. k připojení externí paměti nebo bezdrátového modemu 3G.

   

  Router RB450G je rozšířenou verzí modelu RB450, která nabízí velmi vysoké parametry za nezvykle atraktivní cenu. Zařízení je ovládáno s využitím operačního systému RouterOS, přičemž kryt ukrývá 5 portů Gigabit Ethernet, 256 MB paměti RAM a procesor 680 MHz.

   

  Nejuniverzálnějším routerem z nabídky MikroTik Routerboard je model RB493, který má 9 portů Ethernet a 3 sloty miniPCI. Zařízení pracuje na základě systému RouterOS, může zároveň plnit funkci pokrokového routeru i firewallu nebo nástroje k monitorování a limitování síťového přenosu.

  Aktuální akce:
  -31%
  Zůstaňte s námi v kontaktu!
  Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a buďte vždy informováni o našich propagačních akcích a novinkách.

  Kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasíte se zasíláním marketingových informací na vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje bude spravovat společnost Senetic s.r.o. se sídlem na adrese Rybná 682/14, 110 00 Praha 1, Česká Republika. Máte právo na přístup k osobním údajům a rovněž můžete požadovat jejich opravu, odstranění či omezení zpracování nebo vznést námitku proti jejich zpracování. Podrobné informace o zpracování osobních údajů naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.

  Nesprávná mailová adresa.
  Tato mailová adresa už je potvrzená.
  Tato mailová adresa ještě není potvrzená.
  Děkujeme vám!
  Zkontrolujte svou doručenou poštu – obdržíte od nás zprávu, která vás žádá o potvrzení přihlášení k odběru newsletteru.
  Partnerství
  Způsoby platby
  Způsoby doručení
  EBA National Winner Banner